Консультаційний кабінет

15.Кві.2021

Місто рідне, тобі свою шану складаєм. Ти найкраще для нас і про тебе ми дбаєм. Ми насадим дерев та насіємо квітів, Ми научим дітей наш ЖИТОМИР любити. Під таким гаслом проходить місячник з благоустрою та санітарної очистки міста у ЖДНЗ 39. Висадили сьогодні кущі. Емоції вирують. Далі буде… https://drive.google.com/drive/folders/1-3hAznUbS48zJMQYdiX7I2j4dESW3I_l?usp=sharing https://www.youtube.com/watch?v=70XgqtKxFGk https://drive.google.com/drive/folders/1edNSXLKpEekaGcLJgUwuSelOQJ3EpxL2?usp=sharing https://drive.google.com/drive/folders/1zfKHCAGTFlwNnralsmKEXPAEQ8dEGG-I?usp=sharing

Детальніше
14.Кві.2021

Думки, висловлені в рубриці «Моя Америка», передають погляди самих авторів і не відображають позицію «Голосу Америки». Кожен з нас може долучитися до збереження цієї планети і це не так важко, як здається на перший погляд. У цьому блозі я зібрала 7 дуже простих способів, які можуть допомогти зберегти довкілля та ще й зекономити. Чому я … Продовжити читання “7 простих порад, які допоможуть зберегти довкілля та ще й зекономити”

Детальніше
13.Кві.2021

Ваш малюк не збирається припиняти вже другу істерику за сьогодні, і в кімнаті знову лунають пронизливі, нестерпні крики. Ви із задоволенням втекли б із дому і пішли світ за очі, але… на жаль, треба шукати більш раціональний вихід із цієї ситуації. Звісно, такі моменти паралізуючого хаосу роблять істерики ще більш дошкульними. Однак не варто розглядати … Продовжити читання “Істерики у дітей: поради батькам.”

Детальніше
13.Кві.2021

Якщо вашій дитині вже 5 років, а вона до цих пір не вимовляє чітко деякі звуки, вони спотворюються або змащуються, — вам обов’язково варто ходити на заняття до логопеда (він поставить звуки). Займатися ж з дитиною вдома самостійно при «мовної каші» можна з 3-4 років. Тоді, можливо, і логопед вам не знадобиться. А після 6 … Продовжити читання “Цікава логопедія: вправи для розвитку мовлення.”

Детальніше
12.Кві.2021

  Щорічно в ЖДНЗ №39 проходить тематичний день, присвячений Всесвітньому дню авіації та космонавтики, з метою формування у дітей уявлення про землю як планету; розширення знань дітей про космонавтів, штучні супутники Землі, космічні кораблі та їх оснащення. Діти дізналися цікаву інформацію про перших космонавтів (Юрій Гагарін – перша людина у космосі; Леонід Каденюк – перший … Продовжити читання “Тематичний день “Далекий близький Космос” в ЖДНЗ №39″

Детальніше
error: Content is protected !!