Консультаційний кабінет

29.Лис.2020

Щоб краще засвоїти корисні звички, діти виконували антивірусні хіпхоп – вправи. а ще для того, щоб продемонструвати всім глядачам свої вміння та бажання піклуватися про себе. Повторюймо разом! https://youtu.be/3EKZ6txZ_Mg  

Детальніше
26.Лис.2020

Діти – допитливі та безстрашні, вони ще не здобули негативного життєвого досвіду.Саме тому ризик, що вони потраплять у небезпечну ситуацію, дуже великий. Крім того, усім відомо: часто повторювані заборони на дітей не діють, адже зазвичай малята не звертають уваги на частку “не”, сприймаючи заборону як керівництво до дій. Тому дорослі мають шукати інші шляхи до … Продовжити читання “Пам’ятка для батьків про безпеку дітей”

Детальніше
25.Лис.2020

З появою інтерактивної дошки діти ЖДНЗ 39 вправляються у малюванні. Але це не просте малювання, а заняття з розвитку фантазії. Діти можуть малювати самостійно, використовуючи кольори. Також кожній дитині можна малювати певний елемент (місяць, дощ, дерево…) і запропонувати додати елементи до малюнка, створивши картину. Цікавим заняттям та корисним для розвитку великої моторики є повторення малюнка … Продовжити читання “Інтерактивне малювання”

Детальніше
25.Лис.2020

Найпростіші способи безпечного імуномоделювання – правильне харчування і “живі” вітаміни. Підвищити імунітет можна сотнями способами, пропонованими засобами народної медицини і продуктами харчування. Можна приготувати відвари з різних трав з цілющими властивостями. Женьшень сприяє тому, що захисні сили активізуються і в небезпечні часи року починають посилювати резистентність організму. Якщо відвари з женьшеню приймати регулярно, то хвороба, … Продовжити читання “Найпростіші способи безпечного імуномоделювання – правильне харчування і “живі” вітаміни.”

Детальніше
25.Лис.2020

Осінь закінчується. Яскраві барви зникають. Та діти ЖДНЗ 39 сьогодні затримали яскраву осінь і створили чарівні дерева. Малята змішували кольори, експериментували з натиском руки, вчилися контролювати мазки фарбою на папері. Ось ми і потренували пальчики, і навчилися творити! https://drive.google.com/drive/folders/1coyU-GrzHJcpJNcUBCu80KZp6VJXH5fn?usp=sharing      

Детальніше
error: Content is protected !!