Консультаційний кабінет

22.Жов.2021

Передбачили структуру харчування з урахуванням фізіологічних потреб дітей. Кабінет Міністрів затвердив норми та порядок організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах відпочинку й оздоровлення. Відповідний документ схвалили на засіданні уряду. Постанова передбачає, що засновники та керівники освітніх та дитячих закладів оздоровлення і відпочинку можуть обрати найефективнішу модель організації харчування з урахуванням особливостей установи. Також розробили структуру … Продовжити читання “Для садочків, шкіл та дитячих таборів затвердили нові норми харчування”

Детальніше
07.Жов.2021
Детальніше
05.Жов.2021

Антибулінгове навчання пройшов нещодавно колектив ЖДНЗ 39 у дусі казкотерапії та вільного фантазування.. А саме: працівники вивчили методи діагностування булінгових ситуацій, правила їх попередження та дії у разі виникнення булінгу. Карантинні заходи підвищують загальну тривожність в соціумі, люди втрачають навички позитивного спілкування внаслідок тривалої ізоляції, стають більш егоцентричними, скупими на доброту та емпатію. А чи … Продовжити читання “Антибулінгове навчання”

Детальніше
04.Жов.2021

Як допомогти дитині на цьому етапі? Слід створити спокійний, безконфліктний клімат для дитини в сім’ї. Берегти ослаблену нервову систему малюка.  В ДНЗ і вдома не збільшувати, а зменшувати навантаження на нервову систему,  на деякий час припинити походи в цирк, театр, в гості. Скоротити перегляд  телепередач. Не реагувати на витівки малюка і не карати за капризи. … Продовжити читання “Перші тижні звикання до ДНЗ. Що потрібно знати?”

Детальніше
22.Вер.2021

В нашому закладі в досить сімейній затишній атмосфері відбувся семінар “Підвищення профкомпетентності педагогів щодо впровадження оновленого Базового компоненту – Державного стандарту дошкільноі освіти”. На семінарі педагоги створили рекламу особистого досвіду, напрацювали плани на цей навчальний рік, поділилися мріями та прийняли в нашу родину двох нових колег. Дякуємо за гарно проведений плідний час! https://drive.google.com/drive/folders/1sQMhIlF0kKfGxiXxOpEPHDjGpFTVOwSq?usp=sharing  

Детальніше
error: Content is protected !!