Консультаційний кабінет

27.Тра.2020

Ось і прийшов цей зворушливий і пам’ятний день. Діти старшої групи ЖДНЗ 39 стали майбутніми першокласниками. І хоч ще попереду літо, але нам сумно розлучатися та радісно вітати дітей з наступним етапом дитинства – шкільним навчанням. На згадку про щасливі моменти в дитячому садочку діти, батьки та вихователі створили цей чудовий відео-ролик, який назавжди стане … Продовжити читання “Випуск 2020 старшої групи”

Детальніше
21.Тра.2020

У 2020 році відзначаємо День вишиванки 21 травня. Кожен українець, мабуть, знає що таке вишиванка, адже це не просто одяг , а частина душі. Вишиванка означає більше, ніж просто одяг. Це наш патріотичний дух. Вишиванка – символ України! В межах тематичного тижня: “Вишиванка – важлива складова українського національного вбрання” вихованці долучилися до єдності і культурного … Продовжити читання “День Вишиванки – творче натхнення”

Детальніше
21.Тра.2020

День Вишиванки – всеукраїнське свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння  вишитого одягу.          В рамках тематичного дня «День Вишиванки єднає українців», який пройшов 21 травня 2020 року  в ЖДНЗ №39 , проведений фотоконкурс «Фолк  мода: моя родина у вишиванці».В конкурсі прийняли участь родини вихованців з усіх вікових груп. Зі світлин  буде … Продовжити читання “День Вишиванки єднає українців”

Детальніше
19.Тра.2020

Світогляд людини формується в процесі її життя, а підгрунтям для формування світогляду завжди є приклад власної родини. Сім’я передає дитині не тільки відчуття безоціночної любові та безумовного прийняття, але і служить початком накопичення багажу знань про історію свого народу. Як же впливають традиції та звичаї на формування світогляду дошкільника? А вплив цей відбувається на розвиток … Продовжити читання “Національні традиції – психологічне підгрунтя формування світогляду”

Детальніше
19.Тра.2020

https://drive.google.com/open?id=1azBxJJ6WhRsDEhN8py3EgCEDd5lUvusg СОРОЧКА-ОБЕРІГ Вишивала мама синіми нитками, — зацвіли волошки буйно між житами. Узяла матуся червоненьку нитку, — запалали маки у пшениці влітку. Оберіг-сорочку вишила для сина. Візерунком стали квіти України: маки та волошки, мальви біля хати. Долю для дитини вишивала мати. Шила-вишивали хрестики зелені, — зашуміло листя на вербі й калині. Золотилось сонце у розлогій … Продовжити читання “В очікуванні Свята Вишиванки”

Детальніше
error: Content is protected !!