Поради старшої медсестри

22.Жов.2021

Передбачили структуру харчування з урахуванням фізіологічних потреб дітей. Кабінет Міністрів затвердив норми та порядок організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах відпочинку й оздоровлення. Відповідний документ схвалили на засіданні уряду. Постанова передбачає, що засновники та керівники освітніх та дитячих закладів оздоровлення і відпочинку можуть обрати найефективнішу модель організації харчування з урахуванням особливостей установи. Також розробили структуру … Продовжити читання “Для садочків, шкіл та дитячих таборів затвердили нові норми харчування”

Детальніше
14.Лип.2021

       З 1 вересня 2021 року   відбудуться  зміни в харчуванні дітей в ДНЗ,  згідно Постанови  Кабінету Міністрів  від 24 березня 2021р. №305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування  у закладах освіти та дитячих закладах  оздоровлення та відпочинку», а саме: меню складають на вікові групи дітей – від 1 до 4 років та від 4 … Продовжити читання “Зміни в харчуванні дітей”

Детальніше
01.Лют.2021

Цінність прісної води Глобальна зміна клімату і перенаселення несприятливо впливають на запаси прісної води. У найближчі роки, прісна вода може стати рідкісним і дорогим товаром. Результати дослідження, представлені в Тромбеї на симпозіумі з опріснення та повторного використання води, пропонують новий погляд на видобуток прісної води і описують альтернативи чинному дорогому і неефективного способу опріснення. Регіони … Продовжити читання “ЗНАЧЕННЯ ПРІСНОЇ ВОДИ ДЛЯ ЖИТТЯ ЛЮДИНИ”

Детальніше
05.Січ.2021

В наш час питання, як одягти дитину правильно, щоб вона не замерзла при низькій температурі повітря, не спотіла при високій і взагалі вільно себе почувала на прогулянці, впирається тільки в гроші. На ринку дитячого одягу представлена продукція найсучасніших виробників на будь-який смак і гаманець, що іноді аж губишся, чому ж саме надати перевагу. Давайте разом … Продовжити читання “Як одягати дитину взимку? Корисні поради і рекомендації”

Детальніше
05.Січ.2021

На Новий рік та Різдво люди надають перевагу смачній, але шкідливій їжі. В поєднанні з алкоголем це може призвести до погіршення самопочуття та зіпсувати вихідні. Традиційно новорічні свята передбачають ситну вечерю з великою кількістю різноманітних страв та напоїв. МОЗ радить у ці дні утриматись від переїдання та зловживання алкоголем. На Новий рік та Різдво люди … Продовжити читання “ЯК НЕ ПЕРЕЇДАТИ НА СВЯТА. ПОРАДИ МОЗ”

Детальніше
error: Content is protected !!