Поради старшої медсестри

29.Лис.2020

Щоб краще засвоїти корисні звички, діти виконували антивірусні хіпхоп – вправи. а ще для того, щоб продемонструвати всім глядачам свої вміння та бажання піклуватися про себе. Повторюймо разом! https://youtu.be/3EKZ6txZ_Mg  

Детальніше
25.Лис.2020

Найпростіші способи безпечного імуномоделювання – правильне харчування і “живі” вітаміни. Підвищити імунітет можна сотнями способами, пропонованими засобами народної медицини і продуктами харчування. Можна приготувати відвари з різних трав з цілющими властивостями. Женьшень сприяє тому, що захисні сили активізуються і в небезпечні часи року починають посилювати резистентність організму. Якщо відвари з женьшеню приймати регулярно, то хвороба, … Продовжити читання “Найпростіші способи безпечного імуномоделювання – правильне харчування і “живі” вітаміни.”

Детальніше
18.Лис.2020

“Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)”  

Детальніше
18.Лис.2020

ЗАКОН УКРАЇНИ Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2020, № 16, ст.100) {Із змінами, внесеними згідно із Законами № 540-IX від 30.03.2020 № 553-IX від 13.04.2020} Верховна Рада України постановляє: Внести зміни до таких законодавчих актів України: Статтю 84Кодексу законів … Продовжити читання “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)”

Детальніше
11.Лис.2020

Ці настанови покликані допомогти вам спланувати свою діяльність. Тут ви знайдете цілу низку ідей щодо того, як організовувати свій час, спілкуватися з дітьми та допомагати їм успішно рости й розвиватися навіть за таких складних обставин. Тривала ізоляція вдома – це можливість зміцнити ваш зв’язок з дитиною завдяки спільній діяльності та проведеному разом часу. Пам’ятайте, що … Продовжити читання “Поради батькам на час пандемії”

Детальніше
error: Content is protected !!