Поради старшої медсестри

14.Тра.2020

Зараз надзвичайно важливо нам усім залишатися відповідальними. Не думати, що послаблення карантину — це привід забути про всі запобіжні заходи. Ще не час знімати маски та збиратися компаніями. Зачекаймо ще зовсім трішки. Насолоджуймося весною разом з найближчими людьми, щоб якнайшвидше повернутися до нормального життя. Країна робить усе можливе, щоб скоріше повернутися до звичного режиму. А … Продовжити читання “До відома батьків щодо послаблення карантину”

Детальніше
29.Кві.2020

Доброго ранку, країно!💙💛 Фраза, яку за останній місяць ми найчастіше зустрічаємо у мережі, – «Залишайтеся вдома!». Хтось до неї звик і не звертає уваги, а когось вона навіть дратує. Багатьом набридло сидіти вдома, хочеться в офіс, у кафе, в парк. Хочеться просто жити і не боятися. Справді, ми всі втомилися. Всі, крім вірусу. Він не … Продовжити читання “Правила носіння масок”

Детальніше
29.Кві.2020

Доброго ранку, країно!💙💛 Фраза, яку за останній місяць ми найчастіше зустрічаємо у мережі, – «Залишайтеся вдома!». Хтось до неї звик і не звертає уваги, а когось вона навіть дратує. Багатьом набридло сидіти вдома, хочеться в офіс, у кафе, в парк. Хочеться просто жити і не боятися. Справді, ми всі втомилися. Всі, крім вірусу. Він не … Продовжити читання “Буду дотримуватися карантину – скоріше поїду на море”

Детальніше
29.Кві.2020

Доброго ранку! Карантин подовжено. Кількість тих, хто захворів, зростає. Днями ми будемо спостерігати наслідки недотримання режиму карантину під час Великодніх свят. Всі втомилися. Хтось жартує, що від сидіння вдома скоро навіть маски можуть стати замалі. А хтось підтримує фізичну форму тренуваннями. Якщо ви тренуєтесь, тренуйтеся безпечно, дбаючи про себе та оточуючих. Будьте здорові.

Детальніше
29.Кві.2020

Доброго ранку! Весь світ у пошуках вакцини від коронавірусної хвороби. В Україні почалися клінічні випробовування препарату, який може зменшити загрозу летальних випадків. Але поки що ліків немає, і хвороба стрімко шириться. Найдієвіший спосіб уберегтися – профілактика та самоізоляція. Зміцнюйте імунітет. Добре висипайтеся. Харчуйтеся збалансовано. Споживайте багато овочів та фруктів. А купуючи їх, дбайте про безпеку … Продовжити читання “Вітамінізуйся – надійний захист від вірусу”

Детальніше
error: Content is protected !!