Поради старшої медсестри

01.Лют.2021

Цінність прісної води Глобальна зміна клімату і перенаселення несприятливо впливають на запаси прісної води. У найближчі роки, прісна вода може стати рідкісним і дорогим товаром. Результати дослідження, представлені в Тромбеї на симпозіумі з опріснення та повторного використання води, пропонують новий погляд на видобуток прісної води і описують альтернативи чинному дорогому і неефективного способу опріснення. Регіони … Продовжити читання “ЗНАЧЕННЯ ПРІСНОЇ ВОДИ ДЛЯ ЖИТТЯ ЛЮДИНИ”

Детальніше
05.Січ.2021

В наш час питання, як одягти дитину правильно, щоб вона не замерзла при низькій температурі повітря, не спотіла при високій і взагалі вільно себе почувала на прогулянці, впирається тільки в гроші. На ринку дитячого одягу представлена продукція найсучасніших виробників на будь-який смак і гаманець, що іноді аж губишся, чому ж саме надати перевагу. Давайте разом … Продовжити читання “Як одягати дитину взимку? Корисні поради і рекомендації”

Детальніше
05.Січ.2021

На Новий рік та Різдво люди надають перевагу смачній, але шкідливій їжі. В поєднанні з алкоголем це може призвести до погіршення самопочуття та зіпсувати вихідні. Традиційно новорічні свята передбачають ситну вечерю з великою кількістю різноманітних страв та напоїв. МОЗ радить у ці дні утриматись від переїдання та зловживання алкоголем. На Новий рік та Різдво люди … Продовжити читання “ЯК НЕ ПЕРЕЇДАТИ НА СВЯТА. ПОРАДИ МОЗ”

Детальніше
05.Січ.2021

Нерідко після того, як відгримлять новорічні салюти, а останній святковий салат закінчиться, ми починаємо відчувати деяку спустошеність і тривожність. Після яскравих емоцій, пережитих за період зимових урочистостей, звичайні будні здаються не просто сірими, а практично чорними. Психологи стверджують, що подібний абстинентний синдром від новорічних свят виникає практично у кожної людини і називається післяноворічною депресією. Що … Продовжити читання “Післяноворічна депресія і як її позбутися: корисні поради для кожного.”

Детальніше
28.Гру.2020

    Пройшло вже понад 75 років, як відгриміли останні бої Великої Вітчизняної війни. Але і досі багатостраждальна українська земля зберігає в собі страшні залишки тієї пори – бомби, снаряди, міни, гранати, патрони. Все це носить назву вибухонебезпечні предмети (ВНП). За окремими розрахунками, ще сьогодні на території України знаходиться кілька мільйонів одиниць смертоносного вантажу, в тому … Продовжити читання “ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНІ ПРЕДМЕТИ. ПАМ’ЯТКА НАСЕЛЕННЮ!”

Детальніше
error: Content is protected !!