Методична скарбничка

27.Тра.2020

Ось і прийшов цей зворушливий і пам’ятний день. Діти старшої групи ЖДНЗ 39 стали майбутніми першокласниками. І хоч ще попереду літо, але нам сумно розлучатися та радісно вітати дітей з наступним етапом дитинства – шкільним навчанням. На згадку про щасливі моменти в дитячому садочку діти, батьки та вихователі створили цей чудовий відео-ролик, який назавжди стане … Продовжити читання “Випуск 2020 старшої групи”

Детальніше
21.Тра.2020

У 2020 році відзначаємо День вишиванки 21 травня. Кожен українець, мабуть, знає що таке вишиванка, адже це не просто одяг , а частина душі. Вишиванка означає більше, ніж просто одяг. Це наш патріотичний дух. Вишиванка – символ України! В межах тематичного тижня: “Вишиванка – важлива складова українського національного вбрання” вихованці долучилися до єдності і культурного … Продовжити читання “День Вишиванки – творче натхнення”

Детальніше
21.Тра.2020

День Вишиванки – всеукраїнське свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння  вишитого одягу.          В рамках тематичного дня «День Вишиванки єднає українців», який пройшов 21 травня 2020 року  в ЖДНЗ №39 , проведений фотоконкурс «Фолк  мода: моя родина у вишиванці».В конкурсі прийняли участь родини вихованців з усіх вікових груп. Зі світлин  буде … Продовжити читання “День Вишиванки єднає українців”

Детальніше
15.Тра.2020

Питання пожежної безпеки для дітей дуже важливі, тому, батьки та керівник гуртка художної праці Андрушкевич Надія Олександрівна в межах тематичного циклу: “Тиждень безпеки дитини” приділили належну увагу цьому питанню. Як правило, якщо виникає пожежа, то це трапляється раптово і вогонь поширюється дуже швидко. Не розгубитися в такій ситуації неможливо, а якщо у дитини не досить … Продовжити читання “Пожежна безпека дітей”

Детальніше
15.Тра.2020

Адміністрація та колектив ЖДНЗ 39 щиро вітають родини всіх наших вихованців з Міжнародним днем сім’ї. Саме родина є тією цеглинкою, з якої складається добробут та спокій у нашій державі. Дозвольте побажати Вам та всім вашим рідним міцного здоров’я, щастя та непохитної твердості родинних стосунків. Дякуємо батькам за розумних, життєрадісних та творчих діток, за активну участь … Продовжити читання “З Міжнародним днем сім’ї”

Детальніше
error: Content is protected !!