Методична скарбничка

15.Кві.2021

Місто рідне, тобі свою шану складаєм. Ти найкраще для нас і про тебе ми дбаєм. Ми насадим дерев та насіємо квітів, Ми научим дітей наш ЖИТОМИР любити. Під таким гаслом проходить місячник з благоустрою та санітарної очистки міста у ЖДНЗ 39. Висадили сьогодні кущі. Емоції вирують. Далі буде… https://drive.google.com/drive/folders/1-3hAznUbS48zJMQYdiX7I2j4dESW3I_l?usp=sharing https://www.youtube.com/watch?v=70XgqtKxFGk https://drive.google.com/drive/folders/1edNSXLKpEekaGcLJgUwuSelOQJ3EpxL2?usp=sharing https://drive.google.com/drive/folders/1zfKHCAGTFlwNnralsmKEXPAEQ8dEGG-I?usp=sharing

Детальніше
14.Кві.2021

Думки, висловлені в рубриці «Моя Америка», передають погляди самих авторів і не відображають позицію «Голосу Америки». Кожен з нас може долучитися до збереження цієї планети і це не так важко, як здається на перший погляд. У цьому блозі я зібрала 7 дуже простих способів, які можуть допомогти зберегти довкілля та ще й зекономити. Чому я … Продовжити читання “7 простих порад, які допоможуть зберегти довкілля та ще й зекономити”

Детальніше
12.Кві.2021

  Щорічно в ЖДНЗ №39 проходить тематичний день, присвячений Всесвітньому дню авіації та космонавтики, з метою формування у дітей уявлення про землю як планету; розширення знань дітей про космонавтів, штучні супутники Землі, космічні кораблі та їх оснащення. Діти дізналися цікаву інформацію про перших космонавтів (Юрій Гагарін – перша людина у космосі; Леонід Каденюк – перший … Продовжити читання “Тематичний день “Далекий близький Космос” в ЖДНЗ №39″

Детальніше
03.Кві.2021

В межах відзначення Міжнародного дня захисту Землі 30 березня в Житомирському дошкільному навчальному закладі 39 було проведено тематичне заняття “Збережемо Планету”. На занятті гуртка художньої праці діти молодшої та старшої груп збагатили знання про планету Земля, розвиваючи творчу фантазію. Гуртківці створили аплікацію, маніпулюючи з папером в техніці зминання і скочування паперових кульок. Дітки засвоїли ,що … Продовжити читання “ДЕНЬ ЗЕМЛІ”

Детальніше
31.Бер.2021

    Початок навчання дитини у 1-му класі – це дуже відповідальний і досить складний період у житті дитини. Адже дуже багато змін відбудеться у житті дитини: з’являться нові знайомства, як з однолітками, так і з дорослими; нові взаємовідносини; нові обов’язки. Зміниться вид діяльності: зараз основною діяльністю Вашого малюка є гра, з приходом до школи основною … Продовжити читання “Поради батькам, діти яких ідуть в перший клас НУШ”

Детальніше
error: Content is protected !!