Методична скарбничка

29.Лис.2020

Щоб краще засвоїти корисні звички, діти виконували антивірусні хіпхоп – вправи. а ще для того, щоб продемонструвати всім глядачам свої вміння та бажання піклуватися про себе. Повторюймо разом! https://youtu.be/3EKZ6txZ_Mg  

Детальніше
26.Лис.2020

Діти – допитливі та безстрашні, вони ще не здобули негативного життєвого досвіду.Саме тому ризик, що вони потраплять у небезпечну ситуацію, дуже великий. Крім того, усім відомо: часто повторювані заборони на дітей не діють, адже зазвичай малята не звертають уваги на частку “не”, сприймаючи заборону як керівництво до дій. Тому дорослі мають шукати інші шляхи до … Продовжити читання “Пам’ятка для батьків про безпеку дітей”

Детальніше
25.Лис.2020

З появою інтерактивної дошки діти ЖДНЗ 39 вправляються у малюванні. Але це не просте малювання, а заняття з розвитку фантазії. Діти можуть малювати самостійно, використовуючи кольори. Також кожній дитині можна малювати певний елемент (місяць, дощ, дерево…) і запропонувати додати елементи до малюнка, створивши картину. Цікавим заняттям та корисним для розвитку великої моторики є повторення малюнка … Продовжити читання “Інтерактивне малювання”

Детальніше
18.Лис.2020

В межах тематичного циклу : “Колискова для звірів ” вихованці ЖДНЗ 39 побажали солодких снів їжачку. Діти закріпили знання про тварин, що впадають у зимову сплячку в зимові місяці. Гуртківці вчились складанню паперу навпіл, удосконалювали вміння техніки акуратного наклеювання елементів, творчо спілкувались, виявляли фантазію. Вихованці з радістю виготовили об’ємну аплікаційну картинку “їжачка-хитрячка”. https://youtu.be/RcBeeWy9_ZE https://youtu.be/zdC9WZRy7W4 https://youtu.be/6HgMJeqdEyY … Продовжити читання “Їжачок-хитрячок”

Детальніше
18.Лис.2020

ДИТИНА Й БАТЬКИ (методичні поради членам родин)   МОЛОДШИЙ ДОШКІЛЬНИЙ ВІК (четвертий рік життя)   Розділ «ВЛАСНЕ ТІЛО Я ВИВЧАЮ І  ЙОГО ОБЕРІГАЮ» Для задоволення пізнавальних інтересів своєї дитини про частини тіла, не ухиляйтеся від її запитань. Одягаючи дитину, укладаючи її спати чи купаючи її, завжди називайте частини тіла – це «голова», «волоссячко», «оченята», «вушка», … Продовжити читання “Програма з основ здоров’я та безпеки життєдіяльності дітей дошкільного віку”

Детальніше
error: Content is protected !!