Гурток художньої праці

21.Тра.2020

У 2020 році відзначаємо День вишиванки 21 травня. Кожен українець, мабуть, знає що таке вишиванка, адже це не просто одяг , а частина душі. Вишиванка означає більше, ніж просто одяг. Це наш патріотичний дух. Вишиванка – символ України! В межах тематичного тижня: “Вишиванка – важлива складова українського національного вбрання” вихованці долучилися до єдності і культурного … Продовжити читання “День Вишиванки – творче натхнення”

Детальніше
15.Тра.2020

Питання пожежної безпеки для дітей дуже важливі, тому, батьки та керівник гуртка художної праці Андрушкевич Надія Олександрівна в межах тематичного циклу: “Тиждень безпеки дитини” приділили належну увагу цьому питанню. Як правило, якщо виникає пожежа, то це трапляється раптово і вогонь поширюється дуже швидко. Не розгубитися в такій ситуації неможливо, а якщо у дитини не досить … Продовжити читання “Пожежна безпека дітей”

Детальніше
14.Тра.2020

В Україні 10 травня відзначали День матері.(yellow_heart)(blue_heart) День матері – це свято на честь матері, материнства, зв’язку матері з дитиною і вплив матерів на суспільство. Мама – головна людина в житті кожного. Той, хто дав життя і віддав вам і вашим сестрам або братам всі свої сили, передав знання і досвід. В ЖДНЗ №39 було … Продовжити читання “Вітаємо матусь з Днем Матері!”

Детальніше
06.Тра.2020

Заняття гуртка художньої праці в межах тематичного циклу: “Весняні турботи у саду та на городі”. Гуртківці поглиблювали знання про весняні турботи людей та вчились створювати рухливу аплікаційну композицію “У саду”. Даний вид роботи розвиває творче мислення, уяву, позитивне ставлення до творчої роботи; виховує повагу до праці та працелюбність. https://www.youtube.com/watch?v=OBPYjKFnWgs https://drive.google.com/open?id=1L_JImsN8pGmbI6cjDWs4KtUXhBTaG-oG  

Детальніше
04.Тра.2020

Цікаво та результативно пройшов, в рамках дистанційного навчання, тематичний цикл «Чудові речі навколо нас». Керівник гуртка з художньої  праці Андрушкевич Надія Олександрівна разом з батьками вихованців всіх дошкільних груп вправляли дітей у створенні об’ємних аплікаційних картинок: акуратному наклеюванню  вирізаних форм та перетворенні їх на зображення посуду та побутової техніки.  Даний вид взаємодії з дітьми не … Продовжити читання “Чудові речі навколо нас”

Детальніше
error: Content is protected !!