Гурток художньої праці

18.Лис.2020

В межах тематичного циклу : “Колискова для звірів ” вихованці ЖДНЗ 39 побажали солодких снів їжачку. Діти закріпили знання про тварин, що впадають у зимову сплячку в зимові місяці. Гуртківці вчились складанню паперу навпіл, удосконалювали вміння техніки акуратного наклеювання елементів, творчо спілкувались, виявляли фантазію. Вихованці з радістю виготовили об’ємну аплікаційну картинку “їжачка-хитрячка”. https://youtu.be/RcBeeWy9_ZE https://youtu.be/zdC9WZRy7W4 https://youtu.be/6HgMJeqdEyY … Продовжити читання “Їжачок-хитрячок”

Детальніше
27.Жов.2020

В межах тематичного циклу “Птахи – наші друзі” керівник гуртка художньої творчості Андрушкевич Н.О. з дітьми всіх вікових груп конструювали іграшки-забавки з незвичного матеріалу – кольорових ниток, фоамірану та викидного картону. Закріпили в ході заняття,в ігровій формі знання про перелітних птахів. Діти охоче експериментували , проявляли творчу ініціативу, виявляли художній смак, оцінюючи свої роботи й … Продовжити читання “Чарівні зозульки”

Детальніше
18.Жов.2020

Питання пожежної безпеки для дітей дуже важливі,тому в межах тематичного циклу “Вогонь – добрий, вогонь – злий” керівник гуртка художньої праці з вихованцями ЖДНЗ 39 приділили належну увагу закріпленню дітьми правилам пожежної безпеки. В цілях профілактики пожеж намалювали вогнище. Вихованці навчились емоційно передавати образ вогню, правильно тримаючи олівець, регулюючи натиск під час роботи за допомогою … Продовжити читання “Вогонь – добрий, вогонь – злий”

Детальніше
10.Жов.2020

Іграшки – невід’ємна частина гри. Граючи, дитина розвивається, розумово зростає. Адже розумова активність діток взаємопов’язана з уявою. Гра здатна відволікти малюка, підняти йому настрій, задовольнити потреби в руховій активності.  Іграшка для кожної дитини повинна бути джерелом дитячої радості, захоплення, мотивом для гри. Вона також дає поштовх для розвитку творчості.  В межах тематичного циклу : “Містечко … Продовжити читання “Зайчик – пострибайчик”

Детальніше
21.Тра.2020

У 2020 році відзначаємо День вишиванки 21 травня. Кожен українець, мабуть, знає що таке вишиванка, адже це не просто одяг , а частина душі. Вишиванка означає більше, ніж просто одяг. Це наш патріотичний дух. Вишиванка – символ України! В межах тематичного тижня: “Вишиванка – важлива складова українського національного вбрання” вихованці долучилися до єдності і культурного … Продовжити читання “День Вишиванки – творче натхнення”

Детальніше
error: Content is protected !!