Гурток художньої праці

03.Кві.2021

В межах відзначення Міжнародного дня захисту Землі 30 березня в Житомирському дошкільному навчальному закладі 39 було проведено тематичне заняття “Збережемо Планету”. На занятті гуртка художньої праці діти молодшої та старшої груп збагатили знання про планету Земля, розвиваючи творчу фантазію. Гуртківці створили аплікацію, маніпулюючи з папером в техніці зминання і скочування паперових кульок. Дітки засвоїли ,що … Продовжити читання “ДЕНЬ ЗЕМЛІ”

Детальніше
30.Бер.2021

Хліб завжди вважався головною стравою людей. Без нього не сідали та й нині не сідають за стіл. В усі часи люди бачили у хлібі Дар Божий і дуже цінували цей продукт, берегли його. На знак поваги до хліба почесних гостей завжди зустрічали з хлібом-сіллю. Люди вважали: якщо в домі є хліб, то голоду не буде. … Продовжити читання “Хліб – всьому голова!”

Детальніше
16.Бер.2021

Ледь-ледь відчутним весняним подихом прийшло до Житомирського дошкільного навчального закладу 39 чудове й ніжне свято 8 Березня, що втілює пробудження усієї природи від зимового сну. Гуртківці почали готуватися до свята з 22 лютого. З трепетом та ніжністю готували цікаві подаруночки для дбайливих матусь і бабусь. Діточки молодшої групи виготовили паперові букети тюльпанів в техніці орігамі. … Продовжити читання “Подарунок для матусі…”

Детальніше
05.Бер.2021

На передодні весни дітлахи Житомирського дошкільного навчального закладу № 39 прощаються з зимою. На заняттях гуртка художньої праці діти виготовили об’єму аплікаційну картинку “Ведмедика – соню”. Закріпили знання про зимові розваги, створивши власноруч “Чарівні ковзани”. Дітки конструювали “Синичок”,що змерзли від лютого морозу і очікують приходу весни. Керівник гуртка Андрушкевич Н.О. дає всім гуртківцям одне і … Продовжити читання “Прощавай, зимонька!”

Детальніше
25.Лют.2021

14 лютого всі групи нашого садочка долучилися до відзначення Дня Закоханих. Діти з допомогою керівника гуртка художньої творчості та соціального педагога виготовляли з кольорового паперу листівки для мам, малювали гарні світлини у вигляді сердечок. Хлопчики створювали своїми руками маленькі подаруночки для дівчаток, з якими дружать. Вітаємо всіх зі святом та дякуємо за активну участь! https://www.youtube.com/watch?v=ryyOeJy-32U … Продовжити читання “День Закоханих”

Детальніше
error: Content is protected !!