Практичний психолог

05.Жов.2021

Антибулінгове навчання пройшов нещодавно колектив ЖДНЗ 39 у дусі казкотерапії та вільного фантазування.. А саме: працівники вивчили методи діагностування булінгових ситуацій, правила їх попередження та дії у разі виникнення булінгу. Карантинні заходи підвищують загальну тривожність в соціумі, люди втрачають навички позитивного спілкування внаслідок тривалої ізоляції, стають більш егоцентричними, скупими на доброту та емпатію. А чи … Продовжити читання “Антибулінгове навчання”

Детальніше
04.Жов.2021

Як допомогти дитині на цьому етапі? Слід створити спокійний, безконфліктний клімат для дитини в сім’ї. Берегти ослаблену нервову систему малюка.  В ДНЗ і вдома не збільшувати, а зменшувати навантаження на нервову систему,  на деякий час припинити походи в цирк, театр, в гості. Скоротити перегляд  телепередач. Не реагувати на витівки малюка і не карати за капризи. … Продовжити читання “Перші тижні звикання до ДНЗ. Що потрібно знати?”

Детальніше
16.Тра.2021

У професійному середовищі постійно точаться дискусії щодо готовності дитини до школи. Водночас скасування вступних тестів при прийманні дітей до освітніх закладів розгублює батьків. На що орієнтуватися під час ухвалення рішення про готовність дитини? Топ-5 складників готовності до школи Особливо це актуально для діток, які на початок навчального року мають вік майже 6 років. Деякі батьки … Продовжити читання “Як перевірити готовність дитини до школи”

Детальніше
20.Кві.2021
Детальніше
20.Кві.2021
Детальніше
error: Content is protected !!