Практичний психолог

19.Тра.2020

Світогляд людини формується в процесі її життя, а підгрунтям для формування світогляду завжди є приклад власної родини. Сім’я передає дитині не тільки відчуття безоціночної любові та безумовного прийняття, але і служить початком накопичення багажу знань про історію свого народу. Як же впливають традиції та звичаї на формування світогляду дошкільника? А вплив цей відбувається на розвиток … Продовжити читання “Національні традиції – психологічне підгрунтя формування світогляду”

Детальніше
11.Тра.2020

Причини виникнення гіперактивності? Гени – гіперактивність більше властива хлопчикам, причому переважна більшість таких дітей світловолосі й блакитно зорі. Здоров’я батьків – часто гіперактивні діти народжуються у матерів з алергійними захворюваннями, астмою, екземою ми мігренню. Дефіцит в організмі дитини жирних кислот і поживних елементів (особливо Zn, Mg, вітаміну В – 12) – симптомами є постійне відчуття … Продовжити читання “Гіперактивність у дитячому віці”

Детальніше
11.Тра.2020

   Нині процес спілкування батьків і дитини ускладнений. Адже телебачення займає весь вільний час, роблячи дітей адитивними й залежними. Перегляд телевізійних передач, реклам, мультфільмів негативно впливає на емоційний фон і поведінку дитини.    Теорії, в яких доводиться, що захоплення телебаченням спричинене чимось одним, і що це захоплення можна усунути простим педагогічним втручанням або забороною, – … Продовжити читання “Вплив телебачення на емоції та поведінку дитини”

Детальніше
27.Кві.2020

  Серед проблем малюків, що найчастіше зустрічаються, є дитячі істерики і вередування, що виникають у незруч­ний момент на людях. Дорослі будь-що намагаються це припинити, щоб відвернути увагу до них з боку оточення. Всі батьки бодай раз це бачили. Ми усі цього боїмося. І ми усі з цим зіткалися чи зіткнемося рано чи пізно. Це важкий … Продовжити читання “Дитячі істерики та вередування. Поради батькам.”

Детальніше
14.Кві.2020

А зараз пропоную вашій увазі прості та зручні уроки малювання, які допоможуть урізноманітнити перебування вдома…..  

Детальніше
error: Content is protected !!