Практичний психолог

25.Лис.2020

З появою інтерактивної дошки діти ЖДНЗ 39 вправляються у малюванні. Але це не просте малювання, а заняття з розвитку фантазії. Діти можуть малювати самостійно, використовуючи кольори. Також кожній дитині можна малювати певний елемент (місяць, дощ, дерево…) і запропонувати додати елементи до малюнка, створивши картину. Цікавим заняттям та корисним для розвитку великої моторики є повторення малюнка … Продовжити читання “Інтерактивне малювання”

Детальніше
25.Лис.2020

Осінь закінчується. Яскраві барви зникають. Та діти ЖДНЗ 39 сьогодні затримали яскраву осінь і створили чарівні дерева. Малята змішували кольори, експериментували з натиском руки, вчилися контролювати мазки фарбою на папері. Ось ми і потренували пальчики, і навчилися творити! https://drive.google.com/drive/folders/1coyU-GrzHJcpJNcUBCu80KZp6VJXH5fn?usp=sharing      

Детальніше
23.Лис.2020

Держави-учасниці цієї Конвенції, вважаючи, що згідно з принципами, проголошеними в Статуті Організації Об’єднаних Націй, визнання властивої гідності, рівних і невід’ємних прав усіх членів суспільства є основою забезпечення свободи, справедливості і миру на землі, беручи до уваги, що народи Об’єднаних Націй підтвердили в Статуті свою віру в основні права людини, в гідність і цінність людської особи та сповнені рішучості … Продовжити читання “Конвенція про права дитини”

Детальніше
11.Лис.2020

А чи знаєте ви, що разом з розвитком руки, ми ще готуємо дитячу увагу, сприймання і пам’ять? Тому що, повторюючи прості символи на папері, дитині необхідно зберігати образ побаченого, бути посидючою та слідкувати за рядочком. Для дошкільників не варто купувати правильні та впорядковані правописи. Це може відлякати дитину від письма. Багато дошкільників засмучені, бо не … Продовжити читання “Готуємо руку до письма…”

Детальніше
21.Жов.2020

Сиджу тихенько у каміна І слухаю мелодію Шопена. Це спокій, це все дивная хвилина, Коли прекрасне все навколо мене. Полинувши в прекрасне, Я забула про все, що може заважати. Спокійно жити там, Радіти і творити, І навіть просто працювати. Сьогодні, у період карантину, Давайте оптимістами будем – Одягнемо корони радості і щастя, Про все погане … Продовжити читання “Семінар-практикум “Безпечне середовище особистості””

Детальніше
error: Content is protected !!