Практичний психолог

13.Кві.2021

Ваш малюк не збирається припиняти вже другу істерику за сьогодні, і в кімнаті знову лунають пронизливі, нестерпні крики. Ви із задоволенням втекли б із дому і пішли світ за очі, але… на жаль, треба шукати більш раціональний вихід із цієї ситуації. Звісно, такі моменти паралізуючого хаосу роблять істерики ще більш дошкульними. Однак не варто розглядати … Продовжити читання “Істерики у дітей: поради батькам.”

Детальніше
16.Бер.2021

https://youtu.be/NOKZHMiJJ98 https://youtu.be/cMmp_gPF2Ds  

Детальніше
15.Січ.2021

Діти з раннього віку вчаться класифікувати предмети за кольором та формою. Успіх дитини у володінні цими простими мислительними операціями запорука хорошої навички малювання. Адже вже в ясельній групі кожна дитина знає, що сонце та яблуко кругле. Основною тестовою методикою для малят є малювання замкненого рівномірного кола. Добре промальоване коло показує, що дрібна моторика розвинена і … Продовжити читання “Колір та форма – вивчаємо змалку”

Детальніше
05.Січ.2021

Дослідник Ніколас Карр у книзі «Мілководдя» (The Shallows: What the Internet Is Doing to Our Brains) пише, що людство, перебуваючи в постійному потоці інформації, втрачає можливість зберігати увагу, «забувати себе» в авторській думці. Сама здатність читати книгу, не відволікаючись і на самоті, не є природним умінням Homo Sapiens. Людство цю навичку створювало протягом століть. І, … Продовжити читання “Бережіть психіку. Як протистояти потоку негативної інформації?”

Детальніше
05.Січ.2021

Нерідко після того, як відгримлять новорічні салюти, а останній святковий салат закінчиться, ми починаємо відчувати деяку спустошеність і тривожність. Після яскравих емоцій, пережитих за період зимових урочистостей, звичайні будні здаються не просто сірими, а практично чорними. Психологи стверджують, що подібний абстинентний синдром від новорічних свят виникає практично у кожної людини і називається післяноворічною депресією. Що … Продовжити читання “Післяноворічна депресія і як її позбутися: корисні поради для кожного.”

Детальніше
error: Content is protected !!