Соціальний педагог

05.Січ.2021

Дослідник Ніколас Карр у книзі «Мілководдя» (The Shallows: What the Internet Is Doing to Our Brains) пише, що людство, перебуваючи в постійному потоці інформації, втрачає можливість зберігати увагу, «забувати себе» в авторській думці. Сама здатність читати книгу, не відволікаючись і на самоті, не є природним умінням Homo Sapiens. Людство цю навичку створювало протягом століть. І, … Продовжити читання “Бережіть психіку. Як протистояти потоку негативної інформації?”

Детальніше
05.Січ.2021

Нерідко після того, як відгримлять новорічні салюти, а останній святковий салат закінчиться, ми починаємо відчувати деяку спустошеність і тривожність. Після яскравих емоцій, пережитих за період зимових урочистостей, звичайні будні здаються не просто сірими, а практично чорними. Психологи стверджують, що подібний абстинентний синдром від новорічних свят виникає практично у кожної людини і називається післяноворічною депресією. Що … Продовжити читання “Післяноворічна депресія і як її позбутися: корисні поради для кожного.”

Детальніше
01.Гру.2020

26.11.2020 року, в кожній віковій групі ЖДНЗ №39 пройшов тематичний день “Добра багато не буває”, в ході якого діти виготовляли вітальні листівки та сувеніри воїнам АТО, а колектив ЖДНЗ №39 та батьки вихованців придбали для них смаколики, запашну каву, яка буде нагадувати всім про тепло родинного дому, зігріє увагою та любов’ю дитячих сердець,надією про мир … Продовжити читання “Тематичний день “Добра багато не буває””

Детальніше
16.Лис.2020

Сьогодні в ЖДНЗ 39 соціальним педагогом було проведено з дітьми всіх груп заняття, пов’язані з Днем Толерантності. Діти дізнавалися такі дивовижні речі, як: бути терпимими один до одного; шукати позитивні сторони один в одного; вчитися ділитися та прислухатися до думки іншого. Бажаємо надалі практикувати ці якості, щоб краще розуміти оточуючих! https://youtu.be/28TAQ8kajMA    

Детальніше
14.Лис.2020

В ЖДНЗ 39 відбувся День Доброти. Соціальний педагог провела з дітками молодшої групи заняття на тему добрих вчинків. Малята вчилися робити компліменти; знайомилися з добрими вчинками, які можна робити вдома, у садочку, для однолітків та для дорослих. Важливо зазначити, що добра ніколи не буває забагато. Тому, давайте ТВОРИТИ ДОБРО там, де ми є! https://youtu.be/70d0hz6u6GM

Детальніше
error: Content is protected !!