Калейдоскоп наших новин

15.Кві.2021

Місто рідне, тобі свою шану складаєм. Ти найкраще для нас і про тебе ми дбаєм. Ми насадим дерев та насіємо квітів, Ми научим дітей наш ЖИТОМИР любити. Під таким гаслом проходить місячник з благоустрою та санітарної очистки міста у ЖДНЗ 39. Висадили сьогодні кущі. Емоції вирують. Далі буде… https://drive.google.com/drive/folders/1-3hAznUbS48zJMQYdiX7I2j4dESW3I_l?usp=sharing https://www.youtube.com/watch?v=70XgqtKxFGk https://drive.google.com/drive/folders/1edNSXLKpEekaGcLJgUwuSelOQJ3EpxL2?usp=sharing https://drive.google.com/drive/folders/1zfKHCAGTFlwNnralsmKEXPAEQ8dEGG-I?usp=sharing

Детальніше
12.Кві.2021

  Щорічно в ЖДНЗ №39 проходить тематичний день, присвячений Всесвітньому дню авіації та космонавтики, з метою формування у дітей уявлення про землю як планету; розширення знань дітей про космонавтів, штучні супутники Землі, космічні кораблі та їх оснащення. Діти дізналися цікаву інформацію про перших космонавтів (Юрій Гагарін – перша людина у космосі; Леонід Каденюк – перший … Продовжити читання “Тематичний день “Далекий близький Космос” в ЖДНЗ №39″

Детальніше
25.Лют.2021

До святкування 150-річчя з дня народження видатної письменниці та поетеси Лесі Українки працівники, діти та батьки готувалися тиждень. Батьки разом з дітьми підготували чудові відео з віршами та творчістю дітей, сімейні малюнки. Наші вихователі готували декламації віршів  та творів Лесі Українки. В понеділок 22 лютого представники нашого колективу відвідали Житомирський обласний літературний музей та поновили … Продовжити читання “До 150-річчя з дня народження Лесі Українки”

Детальніше
02.Лют.2021

2 лютого, в день заснування Конвенції про водно-болотні угіддя, що мають міжнародне значення, відзначається Всесвітній день водно-болотних угідь. Тема 2021 року – “ВОДНО-БОЛОТНІ УГІДДЯ, ВОДА І ЖИТТЯ – НЕРОЗДІЛЬНІ!”. Цьогорічна тема привертає увагу до питань пов’язаних з використанням прісної води, а також ролі водно-болотних угідь у накопиченні, очищенні та постачанні прісної води для потреб людства … Продовжити читання “ВОДА І ЖИТТЯ – НЕРОЗДІЛЬНІ”

Детальніше
05.Січ.2021

Щиро вітаємо всіх з Новорічними Святами та Різдвом Христовим! Бажаємо міцного здоров’я. родинного затишку у ваші оселі, спокою і тепла від близького спілкування один з одним, успіху та щасливого майбутнього вам і нашій країні. Щоб наші діти росли та виховувалися у любові, безпеці та серед національних традицій свого народу. Щоб Різдвяна Зірка подарувала всім людям … Продовжити читання “ВЕСЕЛИХ СВЯТ ТА ЩАСЛИВОГО НОВОГО РОКУ!”

Детальніше
error: Content is protected !!