Калейдоскоп наших новин

09.Лис.2020

В ЖДНЗ №39 триває фотовиставка “Осінь – чарівниця”, на якій педагоги, діти та батьки можуть помилуватися осінніми світлинами малят. Хочемо передати всім шанувальникам нашого садочка тепло осіннього сонця, щирість дитячих усмішок та насолоду чудесами Осені-чарівниці. Запрошуємо до онлайн перегляду! https://drive.google.com/drive/folders/1y_Rqh_U1xDa7iiNJwCCvgWLXqLbSZQHI?usp=sharing https://drive.google.com/drive/folders/1Bdxn-MKVryvvdSKo2zg9l8mQZDHqCsvN?usp=sharing    

Детальніше
27.Жов.2020

Сьогодні, 27 жовтня 2020 року, проводився міський етап виставки “Український сувенір” та заочний етап всеукраїнських конкурсів та акцій. ЖДНЗ 39 представив на виставку сюжетну композицію “Біда навчить” за твором Лесі Українки. (Гурток художньої праці; керівник гуртка – Андрушкевич Н.О.) та колективний проєкт “Горлиця звичайна – пташка незвичайна” за участі дітей старшої логопедичноі групи 1, педагогів … Продовжити читання “Виставка “Український сувенір”. Вітаємо з перемогою!”

Детальніше
21.Жов.2020

Адміністрація дошкільного навчального закладу №39 інформує про те, що збільшився час Національної дитячої «гарячої лінії» Громадської організації «Ла Страда – Україна». Наразі Національна дитяча «гаряча лінія» надає консультації в телефонному та онлайн-режимах в будні дні з 12.00 до 20.00 – 0 800 500 225 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів) або 116 111 (короткий номер безкоштовно з мобільних телефонів). … Продовжити читання “УВАГА! Шановні батьки. Інформація до відома”

Детальніше
14.Жов.2020

Напередодні свята Захисника Вітчизни в ЖДНЗ 39 проведені заходи на честь наших воїнів-захисників. Діти підготували малюнки, листівки, привітання для своїх тат та для чоловіків, які захищають нашу країну. Козацькою розапгою “Козацькому роду нема переводу” діти закріпили українські традиції, народні українські ігри, позмагалися в естафетах та отримали почесне звання “юний козак”, “юна козачка”. В другій половині … Продовжити читання “День Захисника Вітчизни”

Детальніше
07.Жов.2020

Наш колектив та діти нашого садочка прийняли участь у конкурсі “Мати. Родина. Украіна”. Дякуємо всім за кропітку працю. Дякуємо батькам за юних талантів! https://www.youtube.com/watch?v=h22AzKV_mhM

Детальніше
error: Content is protected !!