Перлинки нашого досвіду

28.Бер.2018
Перлинки нашого досвіду

Педагогічний колектив ЖДНЗ№39 любить експериментувати. Протягом 3 років ЖДНЗ№39 був активним учасником регіонального експерименту «Підвищення інформаційно-комунікативного компонента педагогів у міжкурсовий період».
Проаналізувавши, в які дидактичні ігри найбільше полюбляють грати малюки, ми спробували зробити їх такими,щоб виконати бажання всіх і кожного, тобто універсальними. Універсальність та варіативність дидактичних ігор у тому, що забезпечується інтеграція змісту дошкільної освіти, реалізуються програмові завдання із різних освітніх ліній, змістових напрямків освітньої роботи та конкретних тем.

Творчим продуктом стало створення посібника «Універсальні дидактичні ігри з 2 до 6(7) років», який отримав Гриф Міністерства освіти і науки України.
Досвід закладу був представлений на 7 Міжнародному форумі «Інноватика в сучасній освіті» (2015 рік) та відзначений Дипломом лауреата 2 ступеня та срібною медаллю.

<"cотичне виховання дошкільників формується через дієві, на наш погляд, форми роботи – музейну роботу, проектну діяльність, народознавство, українську народну педагогіку, гурткову роботу, ознайомленням та залученням в обрядах та святах, створенні міні музеїв у закладі.
Нами підписані Угоди про співпрацю
-з Житомирським державним університетом
-з Музеєм космонавтики ім. Корольова
– з Асоціацією Музеїв України
І оскільки ЖДНЗ№39 знаходиться в самому серці Житомира поруч з музеєм Космонавтики ім. С.П.Корольова, знаному не лише на теренах України, а й в усьому світі, колектив ЖДНЗ№39 тісно співпрацює з музеєм.
Вихованці часті гості музею. Кожна дитина спробувала себе у ролі екскурсовода. Відеоролик проведеної нашими дітьми екскурсії переглянули маленькі глядачі з усієї України.
У 2016 році заклад відзначено Подякою за ініціювання та реалізацію спільних проектів, плідну співпрацю з Музеєм.

Гурток «Умілі ручки» нагороджено Дипломом ІІІ ступеня за перемогу у Міжнародному конкурсі «Яка прекрасна наша планета» (квітень 2016 року).
Пісочна анімація – один із незвичайних способів творчої діяльності. Діти створюють на піску неповторні шедеври своїми руками. Дивовижним способом жменя піску перетворюється в пейзаж, зоряне небо, ліс чи море. Малювання піском є одним із основних способів пізнання світу, розвитку естетичного сприйняття, тому що тісно пов’язане з самостійною та творчою діяльністю.
У кожній групі закладу є столики для пісочної анімації. Досвід роботи практичного психолога Яковлевої Л.М. на тему: «Розвиток емоційної сфери дітей з особливими освітніми проблемами шляхом використання пісочної анімації» схвалений рішенням науково – методичної ради НМЦ, ВППСР та рекомендований до широкого впровадження в практику роботи днз міста та відзначений Почесним дипломом Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти- 2014»

ВЗАЄМОДІЯ З ГРОМАДСЬКІСТЮ БАТЬКІВ, ПЕДАГОГІВ ЩОДО НАЦІОНАЛЬНО- ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ ДОШКІЛЬНИКІВ

Сьогодні всім зрозуміло, що саме життя ставить завдання – виховувати у дітей любов до укіо, гуманістичну мораль,поваги до народних традицій і звичаїв.
Колектив ЖДНЗ№39 вирішив розширити коло учасників педагогічної взаємодії. До цього часу вона зводилася – дитина- педагог. Ми зрозуміли- цього замало. Залучили до роботи громаду нашого району, батьків вихованців. На сьогодні учасниками навчально- виховного процессу в закладі є – громада, батьки, педагогічний коллектив та вихованці закладу. Разом ми створили свою систему роботи, яка дала вже перші результати- ми стали єдиними у підходах, принципах, методах патріотичного виховання дітей. Тепер ми чітко усвідомили, що саме від нас, дорослих, залежить якими виростуть наші діти, як вони будуть любити свою Вітчизну.
Протягом багатьох років традиційними для закладу є Свято зустрічі птахів,Свято району, Свято вшанування родин, Великодні та купальські свята. Колектив разом з батьками, спільно з громадою зібрав увесь поліський фольклор, який використовують на свята. Активними учасниками цих заходів є громада, батьки, педагоги і діти.

https://drive.google.com/open?id=1c4tnnCANvLq36ZUpcrJkbXEatvWOzx1L

error: Content is protected !!